شرکت سامان رادمان سجاد

شرکت سامان رادمان سجاد درسال ١٣٧۵ توسط مرحوم سید علی سجادی در منطقه بم که بهترین ومرغوبترین خرمای مضافتی دنیا درآنجا پرورش می یابد تاسیس شد.این شرکت با دارا بودن حدود ٢٠٠هکتارسطح زیر کشت یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان خرما در منطقه می باشد.مهمترین برتری این شرکت در مقایسه با سایرتولید کنندگان تولید خرما با بهترین کیفیت بوده که این خرما بادقت بسیار انتخاب ودر شرایط کاملا بهداشتـــی مطابق استـــانداردهای جهانــی بسته بندی می شود.این شرکت خرما را در انواع مختلف مضافتی ، ربی و زاهدی بسته بندی میکند ، خرمای بسته بندی شده با دقت فراوان از نخلستانهای مربوط به شرکت و همچنین نخلستانهای مورد تایید شرکت که در منطقه بم قرار دارند تهیه میشود بنابر این شما می توانید از کیفیت ، طعم و قیمت خرمای تولید شده اطمینان داشته باشید.

 

 

عضویت در خبرنامه پیامکی

 

کیفیت ، طعم و قیمت خرمای سجاد

 

شرکت سجاد خرما را در انواع مختلف مضافتی ، ربی و زاهدی بسته بندی میکند ، خرمای بسته بندی شده با دقت فراوان از نخلستانهای مربوط به شرکت و همچنین نخلستانهای مورد تایید شرکت که در منطقه بم قرار دارند تهیه میشود بنابر این شما می توانید از کیفیت، طعم و قیمت خرمای تولید شده اطمینان داشته باشید .

خواص چیپس خرما|چیپس خرما

چیپس خرما از خرمای خشک تهیه می شود. پس از جداسازی هسته ، تراشه ها به مکعبی با همان اندازه تقسیم می شوند و با آرد مخلوط می شوند. چیپس خرما بهترین جایگزین قند و مناسب برای بیماران دیابتی است. خواص چیپس خرما بسیار زیاد است.

چیپس خرما دارای ارزش غذایی بالایی است و برای همه گروه های سنی مفید است. درخت خرما یکی از قدیمی ترین درختان میوه شناخته شده برای انسان است. خواص چیپس خرما ارزش غذایی بالایی دارد. چیپس های خرما ماندگاری بالایی دارند و هسته ندارند.

چیپس خرما یا تکه خرما از خرمای خشک تهیه می شود. پس از جداسازی چاله ها توسط دستگاه حفره ، خرما را به قطعات یک اندازه خرد کرده و در آرد برنج با کیفیت بالا می غلتانند تا از خمیرمایه جلوگیری کرده و خشکی بیشتری ایجاد کند.

می تواند به عنوان جایگزین قند به ویژه برای بیماران دیابتی یا در تهیه انواع مختلف میان وعده استفاده شود. سرشار از ویتامین و نمک است و تقریباً تمام خرمائی که در کشورهای غربی فروخته می شود خشک است.

می توانید بر اساس شکل ظاهری خشک بودن یا نبودن خرما تشخیص دهید. یک پوست چروکیده نشان می دهد که آن ها خشک شده اند ، در حالی که یک پوست صاف نشان دهنده شادابی است.بسته به نوع مختلف ، خرما تازه از نظر اندازه نسبتاً کوچک است و از قرمز روشن تا زرد روشن دارای رنگ است. خرما جویدنی با عطر و طعم شیرین است. آن ها همچنین از نظر خواص چیپس خرما بسیار مهم بوده و دارای مزایا و کاربردهای گوناگونی هستند.

از آنجا که خشک شده اند ، میزان کالری آنها بیشتر از بیشتر میوه های تازه است. میزان کالری خرما مانند سایر میوه های خشک مانند کشمش و انجیر است .

بیشتر کالری موجود در خرما از طریق کربوهیدرات است. بقیه از مقدار بسیار کمی پروتئین هستند. خرما با وجود کالری ، علاوه بر مقدار قابل توجهی فیبر حاوی برخی ویتامین ها و مواد معدنی مهم است.دریافت فیبر کافی برای سلامت کلی شما مهم است.

فیبر موجود در خرما است برای کنترل قند خون مفید است. فیبر هضم را کند می کند و ممکن است به جلوگیری از افزایش زیاد قند خون پس از خوردن غذا کمک کند .

خاصیت بالقوه تقویت کننده مغز خرما به محتوای آنتی اکسیدان شناخته شده برای کاهش التهاب ، از جمله فلاونوئیدها نسبت داده شده است.