فروش رطب مضافتی بم

فروش رطب مضافتی بم|شرکت سامان رادمان سجاد، یکی از بزرگترین صادرکنندگان خرما، صادرات و فروش رطب مضافتی بم به کشورهای منطقه و اروپایی می باشد. جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از شرکت سامان رادمان سجاد و خرید عمده جهت صادرات خرما مضافتی بم با بهترین قیمت و کیفیت با ما در ارتباط باشید.

رطب مضافتی بم یکی از بهترین انواع رطب در ایران است که بیش از نیمی از تولیدات خرما و رطب ایران را به خود اختصاص داده است. رطب مضافتی نسبت به سایر انواع خرما دارای رطوبت بالاتری است که وجود همین رطوبت باعث ایجاد طعم و مزه منحصر به فرد شده است. مناطق مرکزی و مناطق شمالی کشور بیشترین میزان مصرف داخلی خرمای مضافتی را دارند که این امر نشان دهنده ی بازار پسندی بالایی است که این نوع رطب به خود اختصاص داده است.


خرمای مضافتی در مناطق مختلفی از جمله استان کرمان و سیستان بلوچستان تهیه و تولید می شود و این مناطق سهم عمده ای در تولید خرمای کشور دارند. شهرهای بم، سراوان، بروات و جیرفت شهرهایی هستند کهمی توان آن ها را مهم ترین مراکز تولید خرمای مضافتی هستنددانست که البته در این میان خرمای مضافتی بم بسیار معروف می باشد.
خرمای مضافتی ایران با به اصطلاح رایج رطب مضافتی از انواع خرمای ایران و جز بهترین ارقام خرمای صادراتی ایران محصوب می شود.
خرما مضافتی دارای طعم فوق العاده و رطوبت بالا بین پانزده درصد تا سی و پنج درصد می باشد که در دسته بندی خرماهای نیمه خشک قرار می گیرد.


رطب مضافتی یا خرمای مضافتی؟


در بازار ایران برخی از افراد خرما مضافتی را به اشتباه رطب مضافتی می نامند که اشتباه رایجی است. در واقع رطب مضافتی یکی از مراحل رسیدن خرما مضافتی است که دارای رطوبت بالاتری از خرما است و به صورت تازه مصرف می شود.
برداشت خرما نیز توسط کارگران انجام گرفته و داخل سبدهایی که با برگ نخل بافته شده اند، به صورت سنتی جمع آوری می گردد.

بعد ازجمع آوری، خرما را در سبد های پلاستیکی که دارای منافذ تهویه مناسب هستند به سردخانه منتقل می نمایند.


شرکت سامان رادمان سجاد، یکی از بزرگترین صادرکنندگان خرما، صادرات و فروش رطب مضافتی بم به کشورهای منطقه و اروپایی می باشد. جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از شرکت سامان رادمان سجاد و خرید عمده جهت صادرات خرما مضافتی بم با بهترین قیمت و کیفیت با ما در ارتباط باشید.

 

محصولات خرمای سجاد