قوانین صادرات خرما به هندوستان

با توجه به نیاز کشور هند شرکت خرمای سجاد در کشور ایران اقدام به صادرات خرما به هندوستان نموده است . این شرکت قوانین صادرات خرما به هندوستان را با رعایت اصول اجرا می نماید.

 


شرکت بازرگانی خرمای سجاد در ارائه خدمات متنوع بازرگانی در خدمت شماست.بازرگانان و تجار محترمی که درصدد صادرات خرما به هندوستان و سایر کشورها هستند این مجموعه با اندوخته گرانبهایی از دانش و تجربه در کلیه امور مربوط به صادرات در کنار شما خواهد بود.

ایران یکی از صادر کنندگان بزرگ خرما به شمار می آید و در حدود ۳۰ رقم از انواع خرمای ایرانی از ارزش تجاری و صادراتی بسیار مطلوبی برخوردار می باشند.
تا کنون و طبق آمارهای رسمی گمرکی محصول خرمای ایران به بیش از ۴۸ کشور دنیا صادر شده است.
کشور هندوستان یکی از بزرگترین مشتریان خرما ایرانی می باشد و خرمای مضافتی یکی از مشتری پسندترین ارقام خرما در کشور هندوستان است. علاوه بر کشور هندوستان، ترکیه، پاکستان، چین و ژاپن دیگر خریداران خرمای ایرانی می باشند.

امروزه با توجه به اهمیت صادرات انواع محصولات غیر نفتی به سایر کشورها اقدامات مناسبی برای فرآوری و عرضه محصول خرما به بازارهای خارجی صورت گرفته است و شاهد استفاده از انواع دستگاه های صنعتی برای بسته بندی مناسب تر این محصول می باشیم.
برای صادرات میوه خرما توجه قابل توجهی به بسته بندی این محصول شده است و انواع خرمای ایرانی با بسته بندی های شکیل و گاها فانتزی به سایر کشورها ارسال می شود.
شرایط نگهداری انواع خرما برای مصارف داخلی و صادراتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برخی از ارقام خرما مانند خرمای زاهدی ماندگاری بسیار بالایی دارند و برای حمل و نقل و تزانزیت این محصول نیز به اقدامات خاصی نیست. اما برخی از گونه های خرما همانند خرمای خنیزی و یا مضافتی قدرت ماندگاری کمتری دارند و حمل و نقل و ترانزیت آن می بایست با استفاده از کانتینرها یخچال دار صورت بگیرد

 

محصولات خرمای سجاد