خواص چیپس خرما|چیپس خرما

چیپس خرما از خرمای خشک تهیه می شود. پس از جداسازی هسته ، تراشه ها به مکعبی با همان اندازه تقسیم می شوند و با آرد مخلوط می شوند. چیپس خرما بهترین جایگزین قند و مناسب برای بیماران دیابتی است. خواص چیپس خرما بسیار زیاد است.

ادامه مطلب...

خرید خرمای مضافتی

خرما انواع مختلفی دارد که یکی از پرطرفدارترین آن‌ها خرمای مضافتی است. خرما مضافتی از خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین نوع خرما در دنیاست. از خواص مصرف روزانه ،خرما سیاه سرشار از آنتی‌اکسیدان و فیبر است و مصرف روزانه آن البته به‌اندازه برای بدن تمام افراد با هر سن و سالی لازم و مفید است.

ادامه مطلب...

خواص رطب مضافتی بم

خواص رطب مضافتی بم

تفاوت رطب با خرما چیست؟

خرما طی چهار مرحله متوالی کاملا رسیده می شود و بصورت خرمای عادی قابل مصرف می باشد اما رطب طی مرحله سوم از مراحل چهارگانه خرما تشکیل شده که در این مرحله، رطوبت محصول، زیاد، و قند آن کم میباشد.

ادامه مطلب...

رطب مضافتی بم

rotabرطب مضافتی یا به عبارتی خرمای مضافتی یکی از انواع خرما در جهان است که این خرما از مرغوب‌ترین و با کیفیت ترین رطب‌های بم دستچین و تهیه می شود. این رطب های تازه دارای رنگ پوست مشکی براق و شیره ی شیرین و لذیذی است و گزینه ی مناسبی برای استفاده در مجالس و مراسمات متفاوت می باشد. رطب های مضافتی به دلیل وجود رطوبت نسبتا زیادی که دارند باید در یخچال نگهداری شوند در صورتیکه اغلب خرماهایی از نوع دیگر را می توان در هوای آزاد و در محیط اتاق و خارج از یخچال نگهداری و مصرف نمود.

ادامه مطلب...

روش صادرات خرما

رشد درصدی صادرات خرما به این دلیل افزایش یافته است که در کشورهایی که کمبود خرما دارند و آن را به عنوان یک غذا در نظر گرفته و مورد مصرف قرار می دهند.بیشتر به دنبال خرماهای ارزان قیمت می باشند. مانند کشورهای هندوستان و چین در برخی از کشورهای طالب خرما ایران از جمله اروپا، آمریکا و استرالیا به دنبال خرمای درجه یک می باشند. سبب بالا رفتن رشد درصدی صادرات خرما می گردد.

روش صادرات خرما چیست؟
صادرات خرما از ایران به کشورهای جهان یکی از پردرآمد ترین مشاغلی است که می توان به آن اشاره نمود. صادرات خرما جزء ۵ محصول صادراتی کشاورزی محسوب می شود.
خرما این ماده پرارزش با خاصیت های فراوان نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورها به عنوان ماده غذایی مغذی مورد استفاده قرار می گیرد.طبق آخرین آمار خرمای ایران به بیش از 52 کشور صادر می شود و در رونق اقتصادی کشور بسیار تاثیرگذار است.

ادامه مطلب...

محصولات خرمای سجاد